دوره جامع توانگری مالی در بازار سرمایه ویژه علاقه‌مندان به فعالیت در بورس

 

حضور در بازار سرمایه در قالب سرمایه‌گذار حرفه‌ای برای آن دسته از افرادی که فاقد دانش حرفه‌ای و آکادمیک در علوم مرتبط با بازار سرمایه هستند امری پر خطر است. از همین رو مرکز مالی ایران با طراحی دوره جامع توانگری مالی در بازار سرمایه قصد دارد برای آن‌ دسته از علاقه‌مندانی که مایلند به صورت اصولی، قاعده‌مند و حرفه‌ای وارد امر کسب و کار بازار سرمایه شوند و مفاهیم اصولی را در کنار امور کاربردی فراگیرند یاری نماید.


 

 

 

به گزارش روابط عمومی مرکز مالی ایران: در این دوره، در قالب دو سطح IFCEM1 و IFCEM2، دانش‌پذیر با کلیات بازار سرمایه، روندهای کشف قیمت و تاثیرات اطلاعات در بازار سرمایه آشنا می‌گردد. همچنین فهم و تحلیل شاخص‌های اقتصادی و روابط اثرگذاری متغیرهای کلان اقتصادی بر صنایع مختلف بورسی، در دوره مقدمات تحلیل اقتصادی و تحلیل اقتصادی پیشرفته به دانش‌پذیر منتقل می‌شود. آشنایی با انواع تحلیل‌های صورت‌های مالی برای کلیه شرکت‌ها همراه با بررسی‌ مطالعات موردی، توانایی‌های دیگر احراز شده شرکت‌کنندگان به صورت مقدماتی و پیشرفته در دوره است. ارزش‌گذاری مقدماتی و پیشرفته، تحلیل صنایع، پیش‌بینی قیمت‌ها با استفاده از اطلاعات تاریخی قیمتی، بخش دیگری از توانایی‌های تحلیلی است که شرکت‌کنندگان در دوره بدست خواهند آورد. مزیت هر دو سطح دوره توانگری مالی در بازار سرمایه، حضور همگن و یک‌دست دانش‌پذیران در هر سطح دوره بوده و قصد بر آن است شرکت‌کنندگان در یک روند علمی و کاربردی، در بازار سرمایه صاحب صلاحیت‌های اصولی و حرفه‌ای برای سرمایه‌گذاری شخصی و فعالیت گردند.

شایان ذکر است از مزایای دوره مذکور می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  1. ثبت نام در کلیه دروس دوره مشمول تخفیف ویژه 31 درصدی می‌شود.
  2. اساتید دوره از مدرسین مجرب و مسلط فعال در بازار سرمایه می‌باشند.
  3. تخفیف ده درصدی برای ثبت‌نام گروهی 4 نفر به بالا علاوه بر تخفیف ثبت‌نام در کلیه دروس دوره
  4. به ازای هر 12 ساعت حضور شرکت‌کنندگان در دوره‌های آموزشی مرکز مالی یک ساعت آموزش رایگان به عنوان حسن حضور به شرکت‌کنندگان در دوره‌های آتی تعلق خواهد گرفت.
  5. پیگیری و ارتباط مستمر اساتید دوره با شرکت‌کنندگان به مدت دو ماه پس از اتمام دوره
  6. عضویت در باشگاه مشتریان مرکز مالی ایران

در پایان خاطر نشان می‌گردد محل برگزاری کلاس ها در ساختمان بورس اوراق بهادار تهران می‌باشد و در این دوره علاوه بر ارائه بسته آموزشی که شامل جزوات آموزشی، کتب و لوح فشرده می‌باشد، گواهی‌نامه حضور در دوره جامع توانگری مالی در بازار سرمایه سطح 1از مرکز مالی ایران به دانش‌پذیر اعطا می‌گردد.

زمان برگزاری دوره توانگری مالی در بازار سرمایه سطح 1 (IFCEM1)

عنوان دوره

فصل

نیمه فشرده

عادی

پنج‌شنبه‌ها و جمعه ها 9-13، 14- 18

دوشنبه‌ها و چهار‌شنبه‌ها 14- 18

فصل پاییز 1392

9 آبان‌ماه لغایت 14 آذر

6 آبان‌ماه لغایت 11 دی‌ماه

فصل زمستان 1392

5 دی‌ماه لغایت 4 بهمن‌ماه

16دی‌ماه لغایت 14 اسفندماه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

زمان برگزاری دوره توانگری مالی در بازار سرمایه سطح 2 (IFCEM2)

عنوان دوره

فصل

فشرده

نیمه فشرده

پنج‌شنبه‌ها و جمعه ها 9-13، 14- 18

دوشنبه‌ها و چهار‌شنبه‌ها 14- 18

فصل زمستان 1392

5 دی‌ماه لغایت 10 بهمن‌ماه

4 دی‌ماه لغایت12 اسفندماه

 

 

متقاضیان محترم می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 66724343 و 66724545 تماس حاصل فرمایند و یا به سایت مرکز مالی ایران به نشانی www.ifcenter.ir مراجعه نمایند.

امید است در پایان دوره، دانش‌پذیران توانایی تحلیل‌های کاربردی و به‌دست آوردن سود سرمایه‌ای را از فعالیت در بازار سرمایه اکتساب نمایند.

 

 

 

شما مجاز به مشاهده مشروح این خبر نمی باشید. شما می بایست ابتدا عضو سایت شوید.

نویسنده: آمو زش        تاریخ ارسال: 1392/07/22        

بازگشت
خطایی رخ داده است. Error: Unable to load the Article Details page.