برگزاری چهارمین کنفرانس پیشگیری از تقلب و سوءاستفاده های مالی

برگزاری چهارمین کنفرانس پیشگیری از تقلب و سوءاستفاده های مالی

18 و 19 دی ماه 1392- تهران سالن همایش های پژوهشگاه نیرو
 

 

 

چهارمین کنفرانس پیشگیری از تقلب و سوءاستفاده های مالی دی ماه سال جاری در سالن همایش‌های پژوهشگاه نیرو با اجتماع کارشناسان و پژوهشگران تقلب و سوء‌استفاده‌های مالی در مقام سخنران و با حضور مقامات و مدیران ارشد، معاون‌های مالی و اداری ، مدیران مالی، حسابرسان ارشد، بازرسان ارشد، بازرسان تقلب شرکت‌ها، و سازمان‌های بخش‌های دولتی و خصوصی، و گروه پرشماری از مخاطبان دیگر برگزار خواهد شد.

 

هدف اصلی کنفرانس "چهارمین سالانه‌ی پیش‌گیری از تقلب و سوء استفاده‌های مالی " مانند سال‌های گذشته ارتقاء و اعتلای دانش، تجربه و ابزارهای پیش‌گیری و کشف تقلب و سوء‌استفاده‌های مالی برای نهادهای مالی، بنگاه‌های خصوصی و عمومی، و اساساً حفظ منافع عمومی است.

چهارمین سالانه نیز مانند سه سال گذشته دارای دو بخش محورهای اصلی و موضوعات عمومی است. محورهای اصلی بر آن هستند تقلب‌هایی را پوشش‌دهند که تمام بنگاه‌ها به ویژه بانک‌ها، و موسسات مالی را تهدید می‌کنند. این عرصه‌ها عبارت از "تدارکات"(خرید) و "پیمان‌ها" هستند. موضوعات عمومی بر جنبه‌های مورد علاقه‌ی عموم سازمان‌ها تاکید می‌گذارند.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند با دبیرخانه کنفرانس و يا از طریق شماره تلفن های 88171704 و 88171705 تماس حاصل فرمایند.

 

شما مجاز به مشاهده مشروح این خبر نمی باشید. شما می بایست ابتدا عضو سایت شوید.

نویسنده: آمو زش        تاریخ ارسال: 1392/09/09        

بازگشت
خطایی رخ داده است. Error: Unable to load the Article Details page.